2021 M. RUGSĖJO 2 D., KETVIRTADIENIS, 15:00–18:00

Manote, kad lyčių lygybės tema – „moterų reikalas“? Deja, tačiau vyrai dažnai dirba daugiau valandų nei norėtų, turi mažiau laiko šeimai, miršta anksčiau, taip pat gali nesulaukti tinkamos pagalbos tapę smurto aukomis.

Tikėtina vyrų gyvenimo trukmė Lietuvoje yra 9,5 metų trumpesnė nei moterų, o viena iš to priežasčių yra slegiantys vyriškumo standartai, kurie skatina vyrų sveikatai žalingą bei rizikingą elgesį, kuris tiesiogiai trumpina jų gyvenimą.Taigi, dalyvavimas lyčių lygybės dialoge yra tiesiog gyvybiškai svarbus ir vyrams.
Renginį moderuos ISM Vadovų MBA programos direktorė, docentė, Audronė Nakrošienė. Diskusijoje apie lyčių lygybės naudą vyrams dalyvaus užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius, žurnalistas Edmundas Jakilaitis ir „Kino Pavasaris“ generalinis direktorius Algirdas Ramaška.

Dėl visų saugumo, renginio metu prašome dėvėti kaukę ir turėti Galimybių Pasą.

Apie projektą

Siekiant įtraukti vyrus ir parodyti lyčių lygybės naudą būtent jiems Lietuvoje „Go Forward“ lyderystės akademijos ir partnerių iniciatyva startuoja tarptautinis projektas „Barbershop Toolbox“.

UN Women Iceland sukurta Barbershop Toolbox metodika suteikia lyčių lygybės įrankius ir patarimus, kaip skatinti diskusiją, kad kartu – vyrai ir moterys – sparčiau griautume lyčių stereotipus.

Projektą vykdo – „Go Forward“ ir UN Women Iceland.
Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

0