2021 M. RUGSĖJO 17 D., PENKTADIENIS, 17:30–19:30

Manote, kad lyčių lygybės tema – „moterų reikalas“? Kviečiame jus būti diskusijos „Kodėl vyrams naudinga lyčių lygybė?“ dalyviu. Susitikime laukia provokuojantys įdomūs pranešimai ir islandų sukurto diskusijų metodo praktinis išbandymas.

Statistika rodo, kad vyrų gyvenimo trukmė Lietuvoje yra 9,5 metų trumpesnė nei moterų, o viena iš to priežasčių yra slegiantys vyriškumo standartai, kurie skatina vyrų sveikatai žalingą bei rizikingą elgesį, kuris tiesiogiai trumpina jų gyvenimą.Taigi, dalyvavimas lyčių lygybės dialoge yra svarbus ir vyrams, ir moterims – nesvarbu, kokio amžiaus ar patirčių būtume.

Diskusiją „užkurs“ prof. Dalia Leinartė, Jungtinių Tautų Moterų diskriminacijos panaikinimo komiteto narė, bei vadovaujančias pareigas einančių, lygių galimybių advokatų – Onos Juodkienės ir dr. Vytauto Ašerio – duetas su pranešimu “Kaip neperlenkti lazdos?”.

Vėliau diskusijų moderatoriai Seimo nariai Ieva Pakarklytė, Matas Maldeikis ir dr. Vytautas Ašeris kvies visus dalyvauti ir išbandyti islandų sukurtą „Barbershop Toolbox“ metodiką, kuri suteikia įrankius, kaip taktiškai diskutuoti lyčių lygybės tema. Apie šį metodą išsamiau galite paskaityti ČIA

0